ZWROTY

Aby dokonać zwrotu wygeneruj jego chęć na koncie klienta. Przejdź do szczegółów zamówienia, które chcesz zwrócić. Zaznacz odpowiednie pozycje i podaj powód zwrotu. Zwrot będzie widoczny na Twoim koncie klienta pod ikonką zwroty produktów. 

Po zaakceptowaniu przez nas zwrotu będziesz miał możliwość wydrukowania formularza.

Możesz również skorzystać z Elektronicznego formularza

Wydrukuj formularz zwrotu i umieść go w paczce razem z otrzymanym paragonem. 

Następnie nadaj paczkę na nasz adres (PSA Małachowski ul. Skoczowska 49 43-426 Dębowiec) lub skorzystaj z opcji szybkiezwroty.pl i nadaj paczkę w paczkomacie. 

Wszystkie produkty muszą być zwrócone w oryginalnym opakowaniu, nieużywanym stanie i bez uszkodzeń. Konsument oraz Przedsiębiorca z uprawnieniami Konsumenta ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza sposób konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru.

Nasi Klienci mają 14 dni na zgłoszenie chęci zwrotu i kolejne 14 dni na nadanie do nas zamówienia. Jeśli chęć zwrotu nie zostanie odnotowana musisz nadać go w ciągu 14 dni od jej otrzymania.

Zwracane produkty nie muszą być zapakowane w nasze pudełka. Konieczne jest jednak ich odpowiednie zabezpieczenie tak, aby nie uległy ewentualnym uszkodzeniom podczas transportu.

Środki zwracamy w ten sam sposób w jaki opłaciłeś zamówienie.

Przeglądając naszą stronę akceptujesz wykorzystanie plików cookies.